Gniazda USB montowane w ramce ozdobnej

vimar gniazda usb w ramce

Inteligentny, praktyczny i funkcjonalny dom dostarcza konkretnych odpowiedzi na codzienne potrzeby. Nowe gniazda USB montowane w ramce to odpowiedź Vimar na problemy z poszukiwaniem ładowarki. Celem jest uproszczenie życia i szybkie naładowanie urządzeń elektrycznych. Teraz już bez problemu podładujesz smartfona, tablet czy MP3 w dowolnym miejscu bez poszukiwania ładowarki.

Jest to możliwe dzięki szerokiej ofercie portów ładujących. Gniazda USB Vimar są najmocniejsze na rynku. Wersja 1-modułowa o niewielkiej szerokości idealnie nadaje się do uzupełnienia już istniejących instalacji gdzie miejsca jest niewiele. Dostarcza prąd o wartości 1,5 A. Wersja 2-modułowa z gniazdem  o zwiększonej mocy dostarcza nawet 2,1 A. To sprawia, że naladujesz nawet bardzo wymagające urządzenia jak 10″ tablet w mniej niż 6 godzin.

Poza tym, prąd ładowania jest wyjątkowo stabilny więc porty USB Vimar bezpiecznie ładują i pozwalają na używanie urządzeń podczas ładowania. W obliczu tych faktów i wysokich standardów jakości utrzymywanych przez Vimar porty te zostały nagrodzone certyfikatem IMQ.

 

Jak wszystkie produkty Vimar nowe porty USB łączą funkcjonalność z astetycznym designem. Uniwersalna kolorystyka pozwala je idealnie dopasować do ramek ozdobnych serii EikonArké i Plana oferując idealny balans między prostotą a elegancją.

Wersje 1-modułowe:

Wersje 2-modułowe:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.