powrót
logo rhombus małe

Rhombus

Odkryj Rhombus, technologię i design dla tych, którzy chcą, aby osprzęt instalacyjny  stał się prawdziwym elementem wystroju wnętrz.

Elegancja, doskonałość, wartość: nie ma czegoś takiego jak pojedyncza idea luksusu. Jest to świat wielu interpretacji, które stale się rozwijają. A jeśli mówimy o energii, ten świat to Rhombus. Tutaj każde spojrzenie na luksus znajduje swój idealny wyraz: technologiczny, elegancki, wyrafinowany, istotny. Pięć linii produktów o różnych kształtach, wymiarach, wykończeniach i funkcjach, ale połączonych jednym wspólnym mianownikiem: kontrolowanie energii w sposób superlatywny.

Wykonujemy także ramki na specjalne zamówienie z dowolnego materiału. Jeśli masz  pomysł na unikalny wzór, materiał lub grawer skontaktuj się z nami.

Seria Metal

Najwyższa jakość wykonania, najlepsze materiały, niepowtarzalny design.  Dla wymagających i ceniących luksusowe wykończenie wnętrza.

Detal który wyróżnia.
Wystarczy rzucić okiem, aby uchwycić piękno ukryte w eleganckich wykończeniach.

Chromowana ramka.
Połyskująca i gładka, jest charakterystycznym elementem otaczającym przyciski i elementy sterownicze.

Seria Plastic

Rozwiązania  idealne dla osób poszukujących dopasowanego stylu.

Wyjątkowo wyrafinowany, współczesny klasyk: Rhombus nadaje formie piękno w twoim guście i sprawia, że ramki ozdobne są sposobem wyrażania własnego stylu. Ta seria oferuje największą swobodę w wyborze wykończenia w zasadnie nie ma ograniczeń kolorystycznych. Każdy przycisk zachowa spójność z pomieszczeniem. Zarządzanie energią pod znakiem ekskluzywnej elegancji.

Seria Wood

Kilkanaście gatunków drewna, różne rodzaje wykończenia  powierzchni gwarantują dopasowanie do każdego wnętrza. Materiały użyte w produkcji poddajemy dodatkowej obróbce tak by odcień pasował do tekstury Twoich ścian i mebli. Kolorystyka obramowań jest dowolna. Pozłacane, chromowane, oksydowane a także malowane ramki to dla nas żadne wyzwanie. Dopasuj przycisk do swojego stylu. Pracujemy także  przesłanymi próbkami materiału.

Seria Leather

Proste i klasyczne kształty w niebanalnych odsłonach kolorystycznych.  Dobór tekstury, koloru i połysku skóry użytej w naszych przyciskach zależy od Ciebie. Przyciski tego typu wykonujemy nie tylko jako element wykończenia mieszkania ale także dostarczamy do producentów luksusowych jachtów, samochodów i pojazdów szynowych.

Seria Stone

Przyciski wykonane z największą starannością. Idealne wykończenie kuchni, łazienki oraz innych pomieszczeń z kamiennymi motywami. Płytka ramki może być wykonana z dowolnego materiału. Także dostarczonego przez Ciebie. Dzięki temu cały projekt zachowuje spójność i styl.

powrót