powrót
logo eelectron małe
termostat 9025 prezentacja

Przyciski i termostaty dotykowe KNX

Najnowsza seria eleganckich i funkcjonalnych przycisków dotykowych. Połączenie delikatnego designu z kontrolą większości funkcji w Twoim budynku. Oświetlenie, temperatura, rolety i sterowanie scenami w zasięgu ręki.

Stacje dokujące do iPada

Przeznaczone do zarządzania inteligentnymi instalacjami. Idealna definicja każdego kształtu osiągnięta jest dzięki obróbce za pomocą lasera. Dedykowane do modeli:

  • iPad Air 2
  • iPad Pro 9,7″
  • iPad Mini 2
eelectron stacje dokujące do iPada
przyciski eelecta

Przyciski Eelecta

Zwycięzca prestiżowej nagrody Red Dot Award. Przyciski które opowiadają historie. Idealnie komponują się z wnętrzem. Zdjęcie które zapadło Ci w pamięć? Grafika która poprawia Twój humor? Wzór komponujący się z teksturą ściany? Wszystko to gwarantuje seria przycisków HomePad i MiniPad. Dwa rozmiary pozwalają dostosować się do aranżacji. Kiedy trzeba wyróżniają się wyrazistym wzorem, a kiedy nie, subtelnie komponują się z powierzchnią ściany. Wersje klasyczne i KNX.

Przyciski szklane GlassPad

Dostępne w dwóch kolorach, białym i czarnym. Wykonania 3 i 6 kanałowe w 3 modułach oraz 4 i 8 kanałowe w 4 modułach. Każdy kanał posiada własną diodę sygnalizacyjną i może być instalowany pionowo lub poziomo. Przycisk obsługuje przyciśnięcia krótkie i długie co może posłużyć do wyzwalania sceny lub scenariusza. Zmiana koloru przycisku, tekstu oraz ikon jest możliwa na zamówienie. Pracują w protokole KNX.

przycisk dotykowy szklany
szklany termostat dotykowy

Szklane termostaty dotykowe KNX

Pięknie wykończone termostaty wyświetlają wszystkie niezbędne informacje od aktualnej temperatury w pomieszczeniu, przez prędkość wentylatora po status i tryb jakim pracują. W pełni kompatybilne z protokołem KNX.

Panel dotykowy 3,5 cala

Na niewielkiej powierzchni w uroczym kształcie skupia się zarządzanie całym pomieszczeniem. Temperatura, oświetlenie, rolety, pobór mocy, zegary, audio oraz wideo. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki. Personalizowanie wygaszacze ekranu ze zdjęciami, ikony oraz skórki sprawią, że obsługa będzie wyłącznie przyjemnością.
eelectron panel dotykowy 3,5 cala

Kontrola dostępu i zarządzanie

Zarządzanie dużymi budynkami nigdy nie jest łatwe. Z produktami Eelectron zyskujesz możliwość kontroli dostępu do poszczególnych pomieszczeń lub obszarów, zarządzanie temperaturą i klimatem, oświetleniem, a także komunikacja z gościem. Całość uzupełnia dedykowane oprogramowanie do zarządzania pomieszczeniami skrojone na Twoje potrzeby.

powrót