powrót
logo_esylux małe
symbilogic human centric zasada działania

Symbilogic – Human Centric Lighting

Światło przypominające światło dzienne i jego procesy dynamiczne w pomieszczeniu z takimi samymi pozytywnymi efektami: jak w naturalnym otoczeniu, jasne, zimne białe światło w ciągu dnia poprawia witalność i dobre samopoczucie – człowiek może również lepiej się koncentrować i popełniać mniej błędów. Z drugiej strony ciemniejsze, ciepłe, białe światło, takie jak zachodzące słońce, pomaga odprężyć się i pozwala uspokoić się. Co więcej, biologicznie skuteczne światło stabilizuje rytm dnia pracownika, co oznacza, że będzie miał lepszy i bardziej regenerujący sen.

Oświetlenie biurowe i komercyjne

Oprawy wewnętrzne Esylux wielokrotnie zdobywały prestiżowe nagrody w kategoriach designu. Red Dot Award czy A’Design Award to najlepsza wizytówka dla tej części oferty. Wdrożenie rozwiązania SymbiLogic powoduje, że oprawy w sposób płynny dostosowują się do światła naturalnego. Taka integracja pomaga zachować rytm biologiczny człowieka mimo pracy w warunkach biurowych.

esylux oświetlenie biurowe
esylux oświetlenie zewnętrzne

Oświetlenie zewnętrzne

Kiedy rozmawiamy o oświetleniu zewnętrznym jest wiele warunków które należy spełnić aby produkt był kompletny i niezawodny. Dzięki myśli technicznej inżynierów Esylux każdy element jest na swoim miejscu w zgodzie ze swoim środowiskiem. Światło  z iluminacją a obudowa z otoczeniem. Dzięki temu oświetlenie zewnętrzne jest efektywne energetycznie, wytrzymałe i proste w montażu. 

Czujniki ruchu

Dopełnieniem każdej instalacji oświetleniowej są czujniki ruchu które ułatwiają poruszanie się po budynku. Proponujemy rozwiązania biurowe, magazynowe, zewnętrzne a także dla inwestycji prywatnych. Różnorodność designu zaspokoi nawet wymagających klientów. Czujniki pracują w każdym standardzie: 230V, KNX, DALI, 1-10V, a także ze stykiem bezpotencjałowym.

esylux czujniki ruchu
powrót