EIKON EVO

Niedostrzegalny profil, o doskonałej sylwetce, delikatnie rysuje się na ścianie, wystając ledwie kilka milimetrów dzięki osiowo mocowanym przyciskom. Eikon Evo ma charakter niepowtarzalny, niewyczuwalnie obecny, wpisujący się w najświeższe trendy w projektowaniu wnętrz.  Załączanie oświetlenia może być wyjątkowo przyjemne. Wykonania Eikon Evo w aluminium, drewnie oraz materiale Corian® tworzą delikatny dysonans od niedoskonałej powierzchni ścian i murów dając efekt idealnego wykończenia. 

 

Majestatycznie tworzy kształty, zaznaczające swoją obecność na ścianach,  tworząc wyrafinowany i dobrze zdefiniowany obraz, który ucieleśnia estetyczne podejście Vimar.  Ramka ozdobna którą wyróżnia materiał najwyższej jakości i wykończenie. 

 

Oryginalne materiały w ośmiu odsłonach aby żyć i wyrażać luksus. Serie Eikon Evo są zainspirowane najnowszymi trendami, uosabiając je i ulepszając w unikalny, osobisty sposób oryginalną kombinacją materiałów, kolorów i wykończeń. W ten sposób możesz swobodnie wybierać styl dekoracji dostosowany do swojej osobowości.