powrót

INTELIGENTNA AUTOMATYKA I ROZWIĄZANIA OŚWIETLENIOWE DLA BIURA

Bez względu na to, jaką pracę wykonujesz dla dowolnego projektu, na dowolnym poziomie lub w dowolnej przestrzeni: Warunkiem długoterminowego sukcesu w biurze są sprytne strategie, wydajne wykorzystanie zasobów i przekonująca wydajność – podobnie jak innowacyjne rozwiązania automatyzacji i oświetlenia od ESYLUX. Podnoszą jakość życia w miejscu pracy, zużywają energię w zależności od zapotrzebowania tam, gdzie jest to wymagane i imponują trwałością. Sprawiają, że wszystko jest łatwe, ponieważ dostosowują się do wszystkich wymagań, są zawsze łatwe do zainstalowania i zapewniają możliwie jak najprostszą technologię dla naszych klientów i partnerów.

potencjalne oszczędności na sterowaniu obecnością i warunkami

Obraz: energooszczędny potencjał automatyki budynkowej sterowanej zapotrzebowaniem (min./maks.); Źródło: Zentralverband Elektrotechnik- und Elektroindustrie e.V. (ZVEI) / Biberach University of Applied Sciences

ZWIĘKSZENIE SKUTECZNOŚCI W BIURZE NA KAŻDYM POZIOMIE

Energia tylko wtedy, gdy naprawdę jej potrzebujesz – zasada automatyzacji budynków sterowanych zapotrzebowaniem jest tak prosta, jak się wydaje. Nasza inteligentna technologia czujników jest liderem w swojej dziedzinie. Zapewnia nie tylko wysoki poziom wygodnej automatyzacji i lepszej jakości życia w miejscu pracy, ale także zapewnia bardzo wydajną pracę urządzeń sterujących. Po pierwsze, rezultatem jest zwiększony zrównoważony rozwój i ochrona zasobów naturalnych. Co więcej, stopniowe przejście na nowoczesną technologię jest opłacalne dla deweloperów i inwestorów. Ponieważ energooszczędna, sterowana zapotrzebowaniem infrastruktura oznacza znaczne obniżenie kosztów energii przy szybkim zwrocie – nie tylko w przypadku nowych konstrukcji.

system oświetlenia symbilogic

WYDAJNOŚĆ I SAMOPOCZUCIE W HARMONII: SYMBILOGICZNA TECHNOLOGIA ESYLUX

Najlepszym światłem roboczym dla ludzi jest biologicznie skuteczne światło przypominające światło dzienne. Wspomaga dobre samopoczucie i koncentrację oraz stabilizuje dzienny rytm, zapewniając lepszy, relaksujący sen, który przygotowuje Cię na wyzwania dnia następnego. Dzięki technologii SymbiLogic i zastosowaniu inteligentnych czujników, nasza implementacja tej formy oświetlenia jest nie tylko skuteczna, ale także bardzo energooszczędna!

PIERWSZA KLASA JAKOŚCI ŚWIATŁA I NAJWYŻSZY KOMFORT WIZUALNY

Najważniejszą podstawą każdego rozwiązania oświetleniowego jest jakość samego światła. Określa, czy użytkownik w miejscu pracy może skutecznie poradzić sobie z zadaniem wizualnym i wykonać pracę w najlepszy możliwy sposób. Idealna lekka atmosfera jest kluczowa dla odwiedzin klientów lub w pomieszczeniach przeznaczonych do odpoczynku. Naturalne światło dzienne jest najlepszym punktem odniesienia. Niezależnie od tego, czy chodzi o oddawanie barw, współczynnik migotania, czy barwę światła – w laboratorium światła ESYLUX gruntownie testujemy jakość wszystkich naszych opraw.

PROMOWANIE OPTYMALNEGO KLIMATU WEWNĘTRZNEGO Z ENERGOOSZCZĘDNĄ KONTROLĄ

Jakość klimatu wewnętrznego odgrywa ważną rolę w biurze, jeśli chodzi o dobre samopoczucie i wydajność pracowników. Złe powietrze nie tylko wpływa na zdrowie, ale także na wydajność. ESYLUX zapewnia inteligentne rozwiązania, które automatycznie zapewniają świeże powietrze i optymalną temperaturę otoczenia, a jednocześnie zapewniają energooszczędną pracę. Najlepszym tego przykładem jest wieloczujnikowa technologia detektora obecności ATMO.

STEROWANIE wentylacją czujnikiem ruchu Esylux atmo

DOPASOWANA KONTROLA – OD CYFROWEJ DO RĘCZNEJ

Automatyka oferuje niezliczone korzyści. Jednak w ESYLUX nigdy nie chodzi o to, co należy zrobić, ale co można zrobić: Rozwiązania ESYLUX można łatwo kontrolować i konfigurować ręcznie i dostosowywać do indywidualnych wymagań na miejscu. Na przykład, systemy oświetleniowe zestawów CELINE i NOVA Quadro mogą być obsługiwane w odpowiednim modelu przez aplikację ESYLUX Light Control – i zawsze istnieje opcja użycia prostego przycisku 230 V. Możliwe jest nawet użycie przycisku w celu uzyskania poszczególnych scen.

oświetlenie ewakuacyjne i orientacyjne

ORIENTACJA I BEZPIECZEŃSTWO PRZEZ CAŁY CZAS

Ważne jest, aby przekazać poczucie bezpieczeństwa ludziom w miejscu pracy, nie tylko w nagłych wypadkach, ale także w innych sytuacjach. Innowacyjny system zarządzania oświetleniem firmy ESYLUX umożliwia rozwiązania, które automatycznie włączają światło orientacyjne w korytarzach lub pomieszczeniach, które nie są w pełni zajęte, co zapewnia przyjemny minimalny poziom oświetlenia, a także w razie potrzeby w dużych układach oświetlenia. Jeśli tego potrzebujesz, zapewniamy również optymalne oświetlenie dla dróg ewakuacyjnych i lamp ewakuacyjnych.

modernizacja oświetlenia

MODERNIZUJ W DOWOLNYM CZASIE – NAWET PODCZAS PRACY

Nie musisz przebudowywać od nowa, by tchnąć nowe życie w przestrzeń. Dzięki ESYLUX możesz w każdej chwili przejść do nowoczesnej automatyzacji i technologii świetlnej, a także łatwo zmodernizować energooszczędne rozwiązania – pokój za pokojem – nawet podczas pracy. Oferujemy szeroką gamę produktów dostosowanych do renowacji, szybkiej wymiany i integracji z Twoim budynkiem dzięki bezproblemowej instalacji, za pomocą systemów oświetleniowych zestawów CELINE i NOVA Quadro w myśl zasady plug-and-play!

EKONOMICZNE PLANOWANIE— DLACZEGO ROZWIĄZANIA ESYLUX ZAWSZE SĄ OPŁACALNE

ESYLUX nie tylko zapewnia wysoki poziom niezawodności od momentu uruchomienia przez cały cykl życia – my także sprawiamy, że innowacja jest przystępna! Dzięki prostej instalacji, niskim wymaganiom konserwacyjnym i, co nie mniej ważne, szybkiemu zwrotowi. Dzieje się tak dlatego, że oszczędności z kontroli czujnika można natychmiast zauważyć, a najlepszą rzeczą jest minimalizacja kosztów operacyjnych, nawet jeśli inwestycja w nasze inteligentne rozwiązania już dawno się zwróciła …

 

powrót